ULTRAŚWIEŻE

Priorytetem dla nas  jest

dostarczać klientom najświeższe

produkty. Ze stawu wprost na stół.

Gospodarstwo Rybackie Zielenica istnieje od 2001 roku. Założyliśmy je bazując na wieloletniej, rodzinnej tradycji chowu ryb, która zaowocowała hodowlą najwyższej jakości pstrąga, docenianego przez szerokie i wierne grono odbiorców. Wierzymy, że wkrótce do nas dołączysz! 

Pomysł i misja rozwoju w kierunku "from farm to table" przyczyniła się do stworzenia przetwórni ryb, skoncentrowanej wyłącznie na obróbce własnego surowca.

Pierwszym produktem był pstrąg wędzony na gorąco, uhonorowany tytułem Doceń Polskie. Kolejnym filet z pstrąga, wędzony na zimno. Następnie przebojem został kawior pozyskiwany ze stada naszych samic.

Stale się rozwijamy, poszukujemy nowych możliwości, opakowań, sposobów dostaw. Nowych ścieżek w przetwarzaniu produktów i ich wykorzystaniu. Na prośby Szefów Kuchni wędzimy miód, masło, skóry czy kręgosłupy rybie. Pozyskujemy wątróbkę i hodujemy raki.

 

Wychodząc naprzeciw potwierdzeniu tożsamości i jakości naszych ryb pokonaliśmy z sukcesem wieloletni proces uzyskania dla części naszej hodowli biocertyfikatu.

Naszą motywację stanowi klient, który degustuje najwyższej jakości produkt. Osoba, która świadomie wybiera naszą markę w menu restauracyjnym, wierząc w surowiec i sztukę podania przez Szefa kuchni.

Mamy to szczęście, że odnajdujemy się wzajemnie z tymi restauracjami, w których priorytetem jest wyjątkowość, dbałość o produkt i zaangażowanie i styl życia.

Wspólnie pokazujemy walory kuchni polskiej, lokalnej,  zdrowej.

JIRO ONO, japoński mistrz sushi

“Tylko jedząc doskonałe potrawy,

jesteś w stanie takie przygotować.